Reviews (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Author
ast: Autor

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Other
ast: Otru

en: published
ast: espublizáu
