Reviews (2.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Author
af: Outeur

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Other
af: Ander

en: published
af: gepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd

en: Review
af: Hersiening
