Reviews (2.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Author
am: ደራሲ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ
