Reviews (2.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: published
bs: objavljen

en: not published
bs: nije objavljen
