Reviews (2.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Author
cy: Awdur

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Other
cy: Arall

en: published
cy: wedi ei gyhoeddi

en: not published
cy: heb ei gyhoeddi
