Reviews (2.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Author
es: Autor

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: View
es: Ver

en: Reviews
es: Revisiones

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Authored by
es: Escrito por

en: Other
es: Otro(s)

en: published
es: publicado

en: Sort Order
es: Método de ordenación

en: Changed
es: Modificado

en: Oldest first
es: Más antiguos primero

en: not published
es: no publicado

en: Review
es: Revisión

en: Newest first
es: Más recientes primero
