Reviews (2.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Author
fil: May akda

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: published
fil: nailathala

en: not published
fil: hindi nailathala
