Reviews (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Author
he: מחבר/ת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Other
he: אחר

en: published
he: פורסם

en: Changed
he: השתנה

en: Oldest first
he: ישן תחילה

en: not published
he: לא פורסם

en: Review
he: סקירה

en: Newest first
he: חדש תחילה
