Reviews (2.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Author
hi: लेखक

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Other
hi: अन्य

en: published
hi: प्रकाशित

en: Changed
hi: बदल गया

en: Oldest first
hi: पहले सबसे पुराना

en: not published
hi: अप्रकाशित

en: Newest first
hi: पहले सबसे नया
