Reviews (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Author
lv: Autors

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: Other
lv: Citi

en: published
lv: publicēts

en: Changed
lv: Labots

en: Oldest first
lv: Vecākais vispirms

en: not published
lv: nepublicēts

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms
