Reviews (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Author
nn: Forfattar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Other
nn: Andre

en: published
nn: publisert

en: not published
nn: ikkje publisert
