Reviews (2.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Author
sr: Аутор

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Review
sr: Провера података
