Reviews (2.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Other
ta: மற்றவை

en: published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Oldest first
ta: பழையது முதல்

en: not published
ta: வெளியிடப்படவில்லை
