Reviews (2.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Other
ug: باشقا

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى
