Revision Graph (3.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Custom
da: Tilpasset

en: Published
da: Udgivet

en: Current
da: Aktuelle

en: Revert
da: Gendan

en: Live
da: Eksisterende

en: Latest revision
da: Seneste revidering
