Revision Graph (3.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Revert
el: Επαναφορά
