Revision Graph (3.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Custom
et: Kohandatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Current
et: Praegune

en: Revert
et: Lähtesta

en: Latest revision
et: Hiliseim redaktsioon

en: Set as current revision
et: Märgi aktiivseks redaktsiooniks
