Revision Graph (3.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Default
id: Bawaan

en: View
id: Lihat

en: Custom
id: Tersuai

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Current
id: Saat ini

en: Revert
id: Kembali

en: Live
id: Langsung

en: Latest revision
id: Revisi terbaru

en: Set as current revision
id: Tetapkan sebagai revisi saat ini
