Revision Graph (3.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: Custom
ja: カスタム

en: Published
ja: 掲載

en: Current
ja: 現在

en: Revert
ja: 戻す

en: Live
ja: ライブ

en: Latest revision
ja: 最新のリビジョン

en: Set as current revision
ja: 現在のリビジョンに設定
