Revision Graph (3.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Published
fa: منتشر شده

en: Current
fa: جاری

en: Revert
fa: بازگشت
