Revision Graph (3.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Custom
ro: Personalizat

en: Published
ro: Publicat

en: Current
ro: Actual

en: Revert
ro: Revenire

en: Latest revision
ro: Cea mai recentă revizie

en: Set as current revision
ro: Setează ca revizie curentă
