Revision Graph (3.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Custom
ru: Собственная

en: Published
ru: Опубликовано

en: Current
ru: Текущий

en: Revert
ru: Вернуть

en: Live
ru: Действующий

en: Latest revision
ru: Последняя редакция

en: Set as current revision
ru: Установить как текущую редакцию
