Revision Graph (3.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Custom
tr: Özel

en: Published
tr: Yayında

en: Current
tr: Şu anki

en: Revert
tr: Geri al

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Latest revision
tr: En son sürüm

en: Set as current revision
tr: Geçerli sürüm olarak ayarla
