Revision Graph (3.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Current
az: Hazırkı

en: Revert
az: Qaytarma

en: Live
az: Canlı
