Revision Graph (3.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: View
bs: Pregled

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno

en: Revert
bs: Vratiti
