Revision Graph (3.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Custom
eo: Propra

en: Published
eo: Publikigita

en: Revert
eo: Malfari
