Revision Graph (3.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی
