Revision Graph (3.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Published
lv: Publicēts

en: Current
lv: Pašreiz

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Live
lv: Tiešraide

en: Set as current revision
lv: Iestatīt kā pašreizējo revīziju
