Revision Graph (3.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Revert
mn: Буцаах
