Revision Graph (3.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Custom
nl: Aangepast

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Current
nl: Huidige

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Latest revision
nl: Laatste revisie

en: Set as current revision
nl: Als huidige revisie instellen
