Revision Graph (3.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Current
ta: தற்சமய

en: Revert
ta: முன்நிலைக்கு மாற்றுக
