Revision Graph (3.1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe
