Revision Graph (3.1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Custom
am: ብጁ

en: Published
am: የታተመ
