Revision Graph (3.1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Published
be: Апублікавана

en: Current
be: Бягучы

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revision
be: Версія
