Revision Graph (3.1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Custom
cy: Addasu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Current
cy: Cyfredol

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Revision
cy: Diwygiad
