Revision Graph (3.1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Default
es: Por defecto

en: View
es: Ver

en: Custom
es: Personalizado

en: Published
es: Publicado

en: Current
es: Actual

en: Revert
es: Revertir

en: Revision
es: Revisión

en: Live
es: En producción

en: Latest revision
es: Última revisión

en: Set as current revision
es: Establecer como revisión actual.
