Revision Graph (3.1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Default
fr: Par défaut

en: View
fr: Voir

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Published
fr: Publié

en: Current
fr: Actuel

en: Revert
fr: Rétablir

en: Revision
fr: Version

en: Live
fr: En direct

en: Revision actions
fr: Actions pour la révision

en: Latest revision
fr: Dernière version

en: Set as current revision
fr: Définir comme version actuelle
