Revision Graph (3.1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: Current
gl: Actual

en: Revert
gl: Volver

en: Revision
gl: Revisión

en: Live
gl: Vista previa
