Revision Graph (3.1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Default
it: Predefinito

en: View
it: Visualizza

en: Custom
it: Personalizzato

en: Published
it: Pubblicato

en: Current
it: Corrente

en: Revert
it: Ripristina

en: Revision
it: Revisione

en: Latest revision
it: Revisione più recente
