Revision Graph (3.1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
