Revision Graph (3.1.0) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Default
no: Standard

en: View
no: Vis

en: Custom
no: Tilpasset

en: Published
no: Publisert

en: Current
no: Gjeldende

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revision
no: Versjon

en: Live
no: Offentlig tilgjengelig

en: Revision actions
no: Versjonshandlinger

en: Latest revision
no: Siste revisjon

en: Set as current revision
no: Sett som nåværende revisjon
