Revision Graph (3.1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Revision
nn: Utgåve
