Revision Graph (3.1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Custom
pl: Własne

en: Published
pl: Opublikowane

en: Current
pl: Bieżący

en: Revert
pl: Przywróć

en: Revision
pl: Wersja

en: Live
pl: Na żywo

en: Revision actions
pl: Akcje związane z nowymi wersjami

en: Latest revision
pl: Ostatnia wersja

en: Set as current revision
pl: Ustaw jako bieżącą wersję
