Revision Graph (3.1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revision
ps: بياكتون
