Revision Graph (3.1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Custom
sv: Anpassad

en: Published
sv: Publicerad

en: Current
sv: Nuvarande

en: Revert
sv: Återställ

en: Revision
sv: Version

en: Latest revision
sv: Senaste version
