Revision Graph (3.1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: View
th: ดู

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revision
th: รุ่น
