Revision Graph (3.1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Current
ne: ताजा

en: Revision
ne: संशोधन
