Revision Graph (3.1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Custom
ar: مخصص

en: Published
ar: منشور

en: Current
ar: الحالي

en: Revert
ar: استرجع

en: Revision
ar: مراجعة

en: Live
ar: مباشر
