Revision Graph (3.1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Revert
bg: Връщане

en: Revision
bg: Редакция

en: Live
bg: Живот
