Revision Graph (3.1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས
